همه دسته بندی ها
دفتر تلفن

+ 86-13958851680 / + 86-0577-65573113

پست الکترونیک

future@pharmmachinery.com

آسیاب

صفحه اصلی>محصولات>آسیاب

1
تولید کننده کارخانه GLX-150 غلتکی اتوماتیک گرانولاتور خشک غلتکی غربال اندازه های مختلف استاندارد GMP

تولید کننده کارخانه GLX-150 غلتکی اتوماتیک گرانولاتور خشک غلتکی غربال اندازه های مختلف استاندارد GMP


توضیحات:

استفاده

کمپکتور غلتکی اتوماتیک GLX-150C پیشرفته ترین دستگاه خانگی در جهان است که بر اساس مفاهیم GMP و ویژگی های داروهای ثبت اختراع چینی و داروهای بیوشیمیایی طراحی و توسعه یافته است. این به طور گسترده ای برای دانه بندی در صنایعی مانند داروسازی، مواد غذایی و مهندسی شیمی استفاده می شود، که به ویژه برای دانه بندی مواد آسیب پذیر در برابر تجزیه شدن و بی اثر شدن یا تجمع در هنگام تماس مرطوب و گرما کاربرد دارد. دانه هایی که تولید می کند مستقیماً برای بسته های گرانول، قرص ها و کپسول های پر شده استفاده می شود.

کاربرد

فشرده ساز غلتکی به طور گسترده برای دانه بندی در صنایعی مانند داروسازی، مواد غذایی و مهندسی شیمی استفاده می شود.

ویژگی

1. تغذیه خودکار جریان هوا با فشار منفی، پودر را قادر می سازد تا در داخل خط لوله بسته منتقل شود که پرواز گرد و غبار را متوقف می کند.

2. چرخش معکوس چرخش چرخ دوقلوی موتور سروو موتور آلمانی با گشتاور ثابت باعث تغذیه با کارایی بالا و دقیق می شود که کیفیت ورق ها را تضمین می کند.

3. غلتک غیرعادی با کنترل پنوماتیک با دقت بالا ابعاد ضخامت ورق را تنظیم می کند که موازی کاری دو چرخ پرس را تضمین می کند و ضخامت ورق و سختی ورق را یکنواخت می کند.

4. اثر دانه های سطح منحنی نوع W- حالت چیدمان عالی و پودر ریز کمتر است.

5. پودر ریز دستگاه الک ارتعاشی جریان هوا مستقیماً توسط خلاء مکیده می شود و نرخ پودر ریز تمام شده در 5٪ زیر کنترل می شود.

6. طراحی کلی به راحتی قابل جابجایی، تنها 20 دقیقه طول می کشد، تمیز کردن را تسهیل می کند و تمیز کردن را به راحتی قابل قبول می کند

7. قبل از پایان کار، پمپ هوا با فشار منفی خود تنظیم شده، محفظه کار دستگاه را از قبل تمیز می کند و پودرهای دارویی باقیمانده را در داخل سطل مواد، بشکه شارژ، حاشیه چرخ پرس، غلات کامل و الک می مکد.

8. پیکربندی پیشرفته PLC و صفحه لمسی 10 اینچی به طور دقیق تغذیه، فشار، لحظه نیرو، سرعت، فرمول، ضخامت ورق، مقدار عرضه پودر و الک و غیره را کنترل می کند و نمایش داده ها را اجرا می کند و همچنین می تواند سرور یا چاپ را آپلود کند. توسط IDS

9. حالت تغذیه حلزونی مزایای تغذیه عمودی و مسطح را سنتز کرده و در عین حال از معایب تغذیه عمودی و تخت جلوگیری کرده است.

10. سیستم غربالگری ارتعاش پنوماتیک منحصر به فرد می تواند شیر نوع ستاره را برای ادامه تخلیه مواد و بازیافت پودر نازک هماهنگ کند. این می تواند نرخ پودر نازک محصولات نهایی را زیر 5٪ کنترل کند.

11. کابینت الکتریکی گردان در ساخت و ساز فشرده است. نگهداری از آن برای کاربر آسان است.

12. جعبه گرانول سازی کامل بسته می تواند قرقره های پرس شعاعی بالا و پایین و فضای محوری را هماهنگ کند، بنابراین می تواند تمام الزامات فشار دادن انواع مختلف قرص های پودری را برآورده کند. از صفحه نمایش نوع W، قرقره سازماندهی گرانول نوع چرخ دنده، قرقره های غربالگری نوع موج تشکیل شده است. بنابراین گرانول ها به خوبی سازماندهی شده اند و میزان پودر نازک کمتری دارند.

13. این می تواند به طور خودکار فیدر را بلند کند تا نوع ستاره و میله پیچ را برای ادامه تغذیه مواد به قرقره فشار دهید تا ضخامت و سختی قرص ها برابر شود. حالت تغذیه حلزونی مزایای تغذیه عمودی و مسطح را ترکیب کرده و در عین حال از معایب تغذیه عمودی و مسطح جلوگیری کرده است.

14. سیستم غربالگری ارتعاش پنوماتیک منحصر به فرد می تواند شیر نوع ستاره را برای ادامه تخلیه مواد و بازیافت پودر نازک هماهنگ کند. این می تواند نرخ پودر نازک محصولات نهایی را زیر 5٪ کنترل کند.

15. کابینت الکتریکی گردان در ساخت و ساز فشرده است. نگهداری از آن برای کاربر آسان است.

16. جعبه گرانول سازی کامل بسته می تواند قرقره های پرس شعاعی بالا و پایین و فضای محوری را هماهنگ کند، بنابراین می تواند تمام الزامات فشار دادن انواع مختلف قرص های پودری را برآورده کند. از صفحه نمایش نوع W، قرقره سازماندهی گرانول نوع چرخ دنده، قرقره های غربالگری نوع موج تشکیل شده است. بنابراین گرانول ها به خوبی سازماندهی شده اند و میزان پودر نازک کمتری دارند.

17. می تواند به طور خودکار فیدر را بلند کند تا نوع ستاره و میله پیچ را برای ادامه تغذیه مواد به قرقره فشار دهید تا ضخامت و سختی قرص ها برابر شود.

4
5


مشخصات
مورد        GLX-150
ظرفیت تبلت         کیلوگرم در ساعت<150
ظرفیت دانه بندیکیلوگرم در ساعت        <100
سرعت چرخش غلتک را فشار دهیدرمپ        3 ~ 30
سرعت چرخش غلتک را فشار دهیدرمپ20 ~ 160
سرعت چرخش صاف کردنرمپ5 ~ 110
مشخصات دانهΦmm10 ~ 80 / 2 ~ 0.18
فشار غلتک را فشار دهیدKN        330
فشار هوامگاپاسکال0.4 ~ 0.7
مصرف هوامتر مکعب در دقیقه        0.36
قدرت اصلی ماشین        KW14
قدرت ماشین کمکیKW3.5
وزن اصلی دستگاهKg2000
ابعاد کلی (L x W x H)m1.45 X * 0.85 2.4درخواست