همه دسته بندی ها
دفتر تلفن

+ 86-13958851680 / + 86-0577-65573113

پست الکترونیک

future@pharmmachinery.com

درباره‌ ما

صفحه اصلی>درباره‌ ما

درباره‌ ما

شرکت ماشین آلات آینده ژجیانگ با مسئولیت محدود در سال 1993 تاسیس شد. هدف این شرکت توسعه ماشین های دارویی چینی و پیشی گرفتن از سطح فنی ماشین های دارویی اروپا و تحقیق و توسعه ماشین های دارویی جدید بوده است. با برگزاری مفهوم "انسان مداری و پرداخت به کشور" ما به طور مستمر محصولات جدید موثرتر، هوشمندانه، مصرف انرژی کمتر و پایدارتر ارائه کرده ایم که مورد تحسین همه سطوح دولت قرار گرفت و افتخارات و حمایت و شناسایی قدرتمندانه مشتریان را به دست آورد.

این شرکت دستگاه بسته بندی بلیستر و دستگاه های مختلف دانه بندی را به عنوان دو سری محصولات پیشرو می گیرد. و متعهد به ارائه یک خط کامل از آماده سازی ها و راه حل ها به مشتریان است.

محصولات تولیدی این شرکت با ظرفیت تولید سالانه بیش از 10 میلیون دلار در بیش از 30 استان (شهرداری) یا منطقه خودمختار چین به فروش رسیده و به بیش از 30 کشور یا منطقه از جمله ایالات متحده، کانادا، برزیل، استرالیا صادر شده است. روسیه، مالزی، ویتنام، تایوان، ماکائو، آلمان، بنگلادش، هند. این شرکت دارای دفاتر و توزیع کنندگان در روسیه، پاکستان، ایالات متحده، استرالیا، هند، آلمان، بنگلادش و جاهای دیگر است. این محصولات توسط بیش از 2000 شرکت داروسازی داخلی و بین المللی به بهره برداری رسیده و شهرت شفاهی بسیار خوبی را به دست آورده اند و وجهه شرکتی جذاب و نام تجاری معروفی برای این شرکت ایجاد کرده اند.

این شرکت سیستم کیفیت ISO9001 و گواهینامه CE را گذرانده است، همه تولیدات را طبق قانون کار و ایمنی تولید پایین به شدت سازماندهی می کند.

شرکت ما صمیمانه از دوستان حلقه‌های مختلف و مشتریان جدید و قدیمی استقبال می‌کند تا برای تجارت به ما مراجعه کنند و آینده‌ای روشن را با دست در دست ما ایجاد کنند.


محصولات اصلی:
دستگاه گرانول
گرانولاتور میکسر برش بالا
دستگاه اختلاط
ماشین آلات بسته بندی تاول
دستگاه بسته بندی تاول اتوماتیک با سرعت بالا
دستگاه بسته بندی تاول پر سرعت